Innowacyjne i efektywne
narzędzia ERP

d

Microsoft Dynamics NAV jest aplikacją przeznaczoną dla przedsiębiorstw średniej i małej wielkości. Wspiera procesy związane z zarządzaniem finansami, łańcuchem dostaw, produkcją, analizą biznesową, projektami, zasobami ludzkimi i usługami.

Microsoft Dynamics NAV – Prosty, Efektywny, Nowatorski

Od roku 1984 Microsoft Dynamics NAV zdobywa uznanie jako produkt wybierany przez przedsiębiorstwa i instytucje poszukujące kompletnego narzędzia do zarządzania firmą, które można szybko wdrożyć, łatwo skonfigurować i intuicyjnie obsługiwać. Także dziś prostota to największy atut Microsoft Dynamics NAV. Już ponad milion użytkowników korzysta z oprogramowania Microsoft Dynamics NAV, które pozwala uprościć i usprawnić wysoce wyspecjalizowane procesy biznesowe — obecnie dostępne są ponad 42 wersje tego narzędzia przeznaczone dla różnych krajów. Do podstawowych wartości naszego oprogramowania należą:

  • rozbudowana funkcjonalność, która pomoże Ci zarządzać każdym aspektem działalności,
  • międzynarodowy zasięg, dzięki któremu możesz prowadzić działalność międzynarodową, komunikując się w różnych językach i przeprowadzając transakcje w różnych walutach,
  • zdolność przystosowania, umożliwiająca dostosowanie naszego narzędzia do potrzeb Twojej firmy,
  • łatwość obsługi, implementacji i utrzymania, dzięki której w krótkim okresie skorzystasz z możliwości integracji oprogramowania z pozostałymi aplikacjami biznesowymi używanymi w Twojej firmie, co pozwoli zwiększyć produktywność, a w końcu sprawi, że Twoje przedsiębiorstwo będzie dysponowało nowatorskim narzędziem do zarządzania biznesowego, z którym wiąże się niski koszt posiadania i utrzymania.

poznaj system

© NAVIGATOR 2012 | projekt i wykonanie strony www.strony-www.czest.pl