Innowacyjne i efektywne
narzędzia ERP

d

Przejrzystość → pracownicy, by móc wykonywać swoje zadania, potrzebują dostępu do różnego rodzaju danych, a bez scentralizowanego źródła informacji często muszą przełączać aplikacje, opracowywać i ręcznie sporządzać raporty lub prosić dział IT o dostarczenie potrzebnych danych. Microsoft Dynamics NAV stworzono z myślą o szybkości zastosowania, łatwości i elastyczności dostosowywania do zmieniających się uwarunkowań biznesowych. Ponadto dzięki integracji Microsoft Dynamics NAV z aplikacjami Microsoft Office Excel i Microsoft Office SharePoint Server użytkownicy mogą uzyskać łatwy dostęp do informacji i przenosić je między aplikacjami.

Zwiększona produktywność → większa przejrzystość idzie w parze z poprawą produktywności, ponieważ użytkownicy poświęcają mniej czasu na szukanie i analizowanie danych oraz ręczne wprowadzanie informacji do różnych systemów i ujednolicanie ich.

Lepsze zarządzanie zapasami → większa przejrzystość magazynowania i produkcji, duże możliwości planowania sprzedaży i aktualne informacje o zasobach sprawiają, że użytkownicy Microsoft Dynamics NAV mogą zredukować nakłady związane z zapasami, jednocześnie utrzymując lub nawet zwiększając poziom dostaw do klientów.

Niższe koszty IT → rezygnacja z rozwiązań punktowych oraz korzystania z ręcznie wykonywanych procesów i arkuszy kalkulacyjnych. MD NAV pozwala czerpać korzyści ze zintegrowanej i elastycznej natury systemu i redukować koszty związane z obszarem IT w firmie.

Według NucleusReserch (firma badawcza specjalizująca się w badaniach zwrotu z inwestycji (ROI) oraz analizą wdrożeń technologii) producenci przestawiający się z konkurencyjnych systemów mogą oczekiwać, że dzięki Microsoft Dynamics NAV produktywność w firmie wzrośnie nawet o 20%.

poznaj system

© NAVIGATOR 2012 | projekt i wykonanie strony www.strony-www.czest.pl